Збірник систематизованого законодавства у квітні 2018 року

Інвестиції та позики в житті підприємства:
облікові акценти


     
      Будь-яке новостворене підприємство має з чогось почати свою діяльність. Законодавством навіть передбачено необхідність отримання від власників (засновників) підприємства стартового капіталу. А для розвитку бізнесу засновники не завжди мають достатні фінансові можливості, тому вони змушені звертатися до банків за отриманням кредитів або, скажімо, до широкого кола інвесторів для залучення грошей шляхом продажу боргових цінних паперів.
      Якщо говорити мовою фінансової звітності, то в першому випадку йдеться про власний капітал, а в другому – про позиковий. І той, і той потребує «обслуговування». Власники підприємства мусять виплачувати дивіденди, а за потреби й здійснювати повернення прямої інвестиції. Банкам або іншим особам, які позичили, доводиться виплачувати відсотки та повертати позику – такі виплати теж мають свої особливості.
      Розібратися в податково-бухгалтерських нюансах різноманітних операцій з прямими інвестиціями, які отримано від резидентів та нерезидентів, і залученими позиками – завдання цього збірника. До нього увійдуть законодавчі та інші нормативні акти, роз’яснення компетентних органів, а також ексклюзивні аналітичні матеріали за заявленою темою.
      Збірник може бути цікавий для керівників підприємств, бухгалтерів, фінансових аналітиків та податкових консультантів. А продумане до дрібниць оформлення матеріалів дасть змогу зробити його не лише корисним, а й зручним для роботи.
© 2018 Агентство передплати та доставки «Бліц-Преса». ПАТ «Бліц-Інформ». Права захищені. Розробка